Chystáte se stěhovat a už teď z toho máte noční můry? Neustále slyšíte v hlavě větu, že je lepší vyhořet než se stěhovat? Strachujete se zbytečně. Se vším vám poradíme a pomůžeme.

Neváhejte nás kontaktovat. Jsme profesionálové na stěhování.

Nejlevnější stěhování

10 kroků pro bezproblémové stěhování

  1. Základem je vědět kam. Stěhujete se z menšího bytu do většího? Z bytu do domu? Nebo naopak? Od toho se bude odvíjet balení i stěhovací práce jako takové.

  2. Víte, že se budete stěhovat, tak si dopředu rozmyslete kdy. Vyberte si takové datum, které se vám hodí a objednejte si stěhování s dostatečným předstihem. Jednak budete mít dostatek času se sbalit, jednak se vyhnete nepříjemným stresům kolem stěhování narychlo.

  3. Víte kam a kdy se budete stěhovat. Teď je správný čas vybrat si s kým. Měli byste si vybrat stěhovací firmu, která se přizpůsobí vašim potřebám. Chcete se stěhovat o víkendu? To by neměl být problém. Chcete, aby bylo stěhování levné a ceny domluvené předem? Ani to by neměl být problém.

  4. Dalším bodem je se na stěhování dobře připravit. Tenhle moment můžete využít k tomu, abyste si udělali pořádek ve věcech. Co s sebou opravdu chcete převážet a co už je jen nepotřebné harampádí nastřádané za roky bydlení na jednom místě?

  5. Probrali jste všechny svoje věci, ale co teď? Jak se jednoduše zbavit třeba staré lednice nebo nepotřebných kusů nábytku? O vyklízení a likvidaci odpadu si nemusíte dělat starosti. Správná stěhovací firma to totiž zařídí za vás.

  6. Stěhování často představuje demontáž a montáž rozměrných kusů nábytku. Pokud zrovna nepatříte mezi domácí kutily a raději byste se této části stěhování vyhnuli, obraťte se na profíky. Vy prostě jen přejdete z jednoho místa do druhého, kde už budou vaše skříně, postele a další věci opět v celku.

  7. Bojíte se, jak si poradíte s těžkými břemeny? Čeká vás stěhování klavíru nebo trezoru? Buď máte přátele mezi vzpěrači nebo se můžete spolehnout na profesionální stěhovací firmu. Její pracovníci to hravě zařídí za vás.

  8. Udělejte si jasnou představu, kde chcete co mít. Díky tomu to budete moci upřesnit stěhovacím technikům a dál se tím nebudete muset zabývat. A to je přece prima?

  9. Bojíte se, že se při stěhování něco rozbije? Žádný stres! Pokud jste si vybrali profíky, jistě budou řádně pojištění proti případným nehodám a škodám. Případné ztráty vám finančně kompenzují.

  10. Nechat celou stěhovací anabázi na profesionální stěhovací firmě je krásná myšlenka, ale co když to bude drahé? Nemusí být. Pokud si správně vyberete, dostanete skvělé služby za velmi rozumné peníze. Na částce za stěhování se napevno domluvíte předem a žádné nepříjemné dodatečné poplatky vás nečekají.
   
Pokud máte i teď ze stěhování obavy, kontaktujte nás. Přesvědčíme vás o tom, že stěhovat se můžete v klidu, bez stresu, tak, jak chcete vy a ještě za rozumné peníze. Po Brně máte kilometry zdarma, o víkendech a svátcích neúčtujeme žádné extra příplatky a o všechno se za vás postaráme. Vy se místo toho můžete v klidu věnovat rodině, přátelům nebo práci.

Levné stěhování brno


Objednání férového stěhování


Zadejte startující adresu *


Zadejte cílovou adresu *


Dodatečné informace