Stěhování těžkých břemen


Stěhování těžkých břemen

Ať už se chystáte na stěhování bytu, domu, kanceláře nebo firmy, profíci ze společnosti Přestěhuji to jsou vám k dispozici. Nabízíme profesionální a férové stěhování s dopředu danou cenou. Kilometry po Brně si neúčtujeme, nechceme po vás ani žádné doplatky za stěhování o víkendu nebo ve svátek. Navíc vám nabízíme řadu doplňkových služeb, které vás nemusí moc stát, ale zato vám stěhování mohou výrazně usnadnit.
 

Stěhování těžkých břemen

Netahejte se s pianem do čtvrtého patra sami. Jsme tu od toho, abychom vám pomohli. Naši pracovníci jsou školení a zvládnou přestěhovat i opravdu těžká břemena až do váhy deseti tun. Na těžké váhy jsme machři a už jsme stěhovali leccos. Nemusíte mít žádné obavy, i tak může být stěhování levné. Kontaktujte nás a dozvíte se další podrobnosti.

Montáž a demontáž

Nejste zrovna technický typ? Nevadí. I od toho jsou tu profíci z firmy Přestěhuji to. O demontáž ve starém místě a montáž v novém místě vašeho působení se postaráme za vás. Vy se můžete věnovat něčemu užitečnějšímu nebo trávit čas s rodinou. Na takové práce jsme školení, takže je zvládneme rychle a hravě. Díky předchozí domluvě s vámi složíme nábytek přesně tam, kde si ho přejete mít. Takže už žádné zbytečné starosti a přesouvání těžkých kusů nábytku v novém bydlišti.

Vyklízení a likvidace

Zůstane po vás na původním místě bydliště hromada harampádí? Nevíte si rady se starou lednicí, sporákem, monitorem nebo televizí? Nechte to na nás. Máme domluvené smluvní skládky a vyklízení a likvidaci odpadu z místa stěhování zařídíme za vás. Nemusíte si tedy sjednávat extra dopravu, ani platit za likvidaci odpadu. To vše levně a s dopředu garantovanou cenou. Stačí kontaktovat naše techniky a domluvit se s nimi na podrobnostech.

Našim zákazníkům vždy vyjdeme maximálně vstříc. Pomáháme jim radovat se ze stěhování a zbavujeme je zbytečných starostí s přesunem na nové místo. Přečtěte si zkušenosti našich klientů a staňte se do budoucna jedním z nich. Uvidíte, že nebudete litovat. žádné příplatky za stěhování o víkendu nebo ve svátek. Objednejte si férové stěhování a my už zajistíme, abyste na stěhování měli jen samé příjemné vzpomínky. Pamatujte, že s profesionály jde vše hladce.
 

Levné stěhování brno


Objednání férového stěhování


Zadejte startující adresu *


Zadejte cílovou adresu *


Dodatečné informace