Stěhování do zahraničí


Stěhování do zahraničí

Hodláte udělat velký životní krok a stěhujete se do zahraničí za prací, studiem nebo rodinou. Takové životní období je plné změn a výzev. Proč si je tedy ještě více komplikovat náročnou organizací stěhování? Obraťte se na profesionály. S firmou Přestěhuji to je i stěhování do zahraničí hračka.

Připravili jsme pro vás pár bodů, čemu je třeba věnovat pozornost při stěhování věcí do zahraničí:

 1. Mezinárodní stěhování, přepravní podmínky, omezení pro vjezd.
  Obecně platí, že co země, to jiná pravidla. S námi si o přepravní podmínky a omezení nemusíte dělat starosti. O všechna potřebná povolení se postaráme.
 2. Čas jsou peníze.
  To platí vždy a u mezinárodního stěhování dvojnásob. Usilujeme o to, aby stěhování s námi probíhalo vždy hladce, vaše věci se na místo určení dostaly včas a vy jste tak neměli zbytečné starosti. Navíc od nás dopředu dostanete kalkulaci, kolik vás stěhování do zahraničí bude stát.
 3. Čím lépe zabaleno, tím lépe ochráněno.
  Na dlouhé vzdálenosti je třeba váš majetek co nejlépe zabalit. Doporučujeme stěhovací krabice, bublinkovou a stretch fólii. Pokud budete mít zájem, pomůžeme vám s demontáží rozměrných kusů nábytku i se samotným balením.
 4. Příprava je základ.
  Stěhování do zahraničí může být problematičtější. Pokud na něco zapomenete, ve výsledku se vám to může zbytečně prodražit. S organizací doporučujeme začít alespoň dva měsíce před termínem. Pokud máte ze stěhování obavy, naši zaměstnanci vám pomohou s technickými detaily a se vším, co by vás mohlo trápit.
 
 

Svěřte se do rukou odborníků a uvidíte, že s námi je i stěhování do zahraničí procházka růžovým sadem. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se, s čím vším vám můžeme pomoci a jak vám tento důležitý životní moment zpříjemnit a usnadnit.

 

Levné stěhování brno


Objednání férového stěhování


Zadejte startující adresu *


Zadejte cílovou adresu *


Dodatečné informace