Stěhování firem a kanceláří


Stěhování firem a kanceláří

Potřebujete přestěhovat firmu a už teď z toho máte těžkou hlavu? Není se čemu divit. Stěhování firmy nebo stěhování kanceláře obnáší zorganizovat a zařídit desítky věcí. Musíte všechno důkladně promyslet, rozvrhnout a připravit, aby byly pracovní prostoje co nejmenší a náklady na stěhování co nejnižší. Musíte promyslet, co uděláte se zaměstnanci a jak si rozvrhnete pracovní náplň. Pokud jste navíc výrobní firma, potřebujete přestěhovat i stroje a spousty nástrojů a zařízení. Jak to tedy udělat co nejefektivněji a nejrychleji?

Férové stěhování Přestěhuji to vám nabízí pomocnou ruku se stěhováním firem i kanceláří. Náš technik přijede a dopředu s vámi celou firmu projde. Kromě cenných rad od něj získáte i přesnou kalkulaci, kolik bude stěhování vaší firmy stát a kolik nám přibližně zabere času. Díky tomu si budete moci dokonale naplánovat váš pracovní režim a vyhradit si finance potřebné na stěhování kanceláře či firmy.

Kromě samotného přesunu věcí z místa na místo vám také můžeme v nových prostorách vše vybalit a připravit tak, abyste jen přišli a mohli dál pokračovat v práci. Díky tomu minimalizujete své ztráty a rychle doženete vše, co jste zameškali. Pokud je součástí stěhování firmy i přesun těžkého nábytku, trezorů, techniky nebo citlivých výrobních zařízení, i v tomto případě se na nás můžete spolehnout. Postaráme se o to, aby se vaše věci dostaly zcela v pořádku na vaše nové působiště.

Stěhovací služby
 

Víme si rady se stěhováním těžkých břemen až do hmotnosti 10ti tun. Jsme profíci v oblasti stěhování kanceláří i firem a umíme si poradit za všech situací. Veškeré naše služby jsou navíc řádně pojištěny, to pro případ, že by se při přesunu něco stalo. S námi nic neriskujete. Pomoci vám můžeme i s vyklízením původních prostor a likvidací odpadu nebo nepotřebných kusů nábytku a zařízení, které s sebou už nechcete stěhovat. Pro tyto případy spolupracujeme se sběrnými dvory a smluvními skládkami. Nechte starosti se stěhováním vaší firmy nebo kanceláře na nás a užívejte si přesun na nové lepší místo. Stěhovací práce včetně organizace za vás zařídíme my. Stačí nás jen kontaktovat.

 

Levné stěhování brno


Objednání férového stěhování


Zadejte startující adresu *


Zadejte cílovou adresu *


Dodatečné informace